Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleziono ciało zamordowanej 14-latki. Karol D. aresztowany (wideo)

Utworzony przez noz sie otwiera, 9 grudnia 2010 r. o 10:17 Powrót do artykułu
ludzie weźcie się do roboty a nie piszecie takie głupoty! jaka była to była ale dajcie spokój już temu ileż mozna!! nie wiecie co przeżywa rodzina kamila ani tego chlopaka!! przykre jest uslyszec zetakie zeczy;( dajcie sobie siana i ogarnijcie sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol byl normalnym spokojnym i uprzejmym chlopakiem znam go i nadla nie moge uwiezyc w to co sie stalo to calkiem do niego nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie chlopakowi spokój z tego co wiem to nie tylko on jest winien , gdybym nie wiedziała tyle o tej dziewczynie zgodzilabym się z wami ale powiedzcie szczerze czy dziewczyna puszczana na imprezy w wieku 12 lat to nie jest przesada.?wiem że z Karolem to nie byl jej pierwszy raz bo jej pierwszy raz był w wieku 12 la.!!! i czy to jest normale.?!oczywiście że nie ale karol nie jest winny a ona nie jest za święta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się zgadzam, bo to lekka przesada żeby po śmierci takiej ku*** robić z niej świętą, Karol i tak ma teraz za swoje w zakładzie karnym,i szkoda że kiedykolwiek taką poznał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co nie znajduje się w zakładzie karnym a w areszcie śledczym a to duża różnica!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tit napisał:
galony zawsze były Z.JE.B.A.N.E
polichna to nie galony 'cieciu'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analiza tragedii: Według mnie czynników wpływających na tragedię jest wiele i nie można obwiniać rodziców, Kamili czy też chłopaka za to co się stało, gdyż wina leży gdzieś pośrodku i dzieli się na wszystkie jednostki: * rodzice - wiek 14 lat kiedyś nie do pomyślenia, że można było wyjść na jakąś imprezę. Teraz zaś to wiek, w którym coraz więcej nastolatek chcę być dorosłymi, jednak to w świetle prawa jak i psychiki danej nastolatki jest wiek nieodpowiedni do podejmowania samodzielnych decyzji, decyzji związanych nie tylko w tym przypadku ale coraz częściej z seksem. Jeśli się już decydujemy na wypuszczenie dziecka w tak młodym wieku to najlepszym rozwiązaniem by temu zapobiec jest rozmowa z dzieckiem na trudne tematy, rozmowa o problemach dziecka, obserwowanie dziecka, dawanie przykładu dziecku, zwracanie uwagi na to jaki dziecko ma charakter, delikatny o słabej psychice czy też rozrywkowy z własnym zdaniem. Do każdego dziecka warto podchodzić trochę inaczej. W razie problemów warto porozmawiać z psychologiem. * Kamila - ogólnie powszechne jest przekonanie, że jeśli chłopak zaliczy dziewczynę to jest spoko gość, a jeśli nie może żadnej zaliczyć to jest cieć. W przypadku kobiet sytuacja ma się odwrotnie - jeśli dziewczyna zgodzi się na sex, to jest uważana za łatwą, a jej opinia w otoczeniu spada, gdy zaś odmówi to pokazuje tym samym, że ma klasę, że nie jest pierwszą lepszą. W tym przypadku potwierdza się fakt, że Kamila była jeszcze dzieckiem, które nie potrafiło podejmować własnych, świadomych decyzji. * Karol - przeglądając forum natrafiłem na różne opinie. A to, że morderca, a to, że spokojny chłopak, który nie możliwe, że to zrobił. Osobiście nie znałem chłopaka stąd też moja opinia jest stosunkowo obiektywna. Morderca? To fakt. Spokojny chłopak? Niewykluczone. Gdy się tak zastanawiam co go skłoniło do morderstwa to nasuwają mi się tylko dwa słowa: Presja otoczenia. Dlaczego tak uważam? Otóż cofnijmy się do początku stawiając się w jego sytuacji. Chłopak jest spokojny i chciałby zaliczyć jakąś dziewczynę by czuć się lepszym od kolegów i zrównać się z kolegami, w jego wieku, którzy już to zrobili, jednak ze względu na swój spokojny charakter nie wie nawet jak się za to zabrać. Gdy nadarza się okazja i Kamila jest skora by z nim to zrobić to on po prostu stoi przed wielką szansą. Być może nie do końca uświadomiony i być może nie przygotowany do sytuacji (spokojny chłopak raczej nie nosi gumek w portfelu gdyż wstydzi się w aptece o nie poprosić) postanawia to zrobić. Jest fajnie, miło i jakże przyjemnie, jednak po kilku miesiącach dziewczyna mówi mu, że jest w ciąży, a jego zalewają poty, jest w szoku - znalazł się w najgorszym koszmarze. Myśli sobie wpadłem z 14-latką. Boże, co koledzy, koleżanki powiedzą, co rodzina na to (ktoś wspomniał na forum, że był bity w domu i raz nawet trafił do szpitala). Nie był przygotowany na to - jego życie się zawaliło. Presja wzięła nad nim górę - pomyślał, że musi zrobić wszystko by się to nie wydało przed znajomymi i rodzicami. Zamordował ją... Być może opcja więzienia w jego mniemaniu była nawet lepsza gdyż wiezienie chroni go przed wzrokiem i opiniami znajomych i rodziców. Nie musi znosić presji, której nie potrafił stawić czoła. Osobom spokojnym trudniej jest znosić presję otoczenia gdyż duszą wszystko w sobie i to ich niszczy od środka i nakłania do "ucieczki przed tym", stąd też osoby spokojne są często mordercami mimo, że nikt by się tego nie spodziewał po nich. Rodzice z osobami o spokojnym charakterze zdecydowanie powinni rozmawiać o ich problemach (bicie ich jest najgorszym wyjściem). Nie będą chcieli rozmawiać stąd też warto ich jakoś podejść w przyjemny sposób. Składam kondolencje rodzinom GrandOne!
Ostatnio edytowany 11 grudnia 2010 r. o 17:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna Analiza. Ale mimo wszystko temat ten nadaje się już do zamknięcia, gdyż wszystko zostało już powiedziane.. Nie pozostaje nam nic jak czekać na dalsze informacje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Wiem, że z Karolem to nie był jej pierwszy raz, bo jej pierwszy raz był w wieku 12 lat !!! I czy to jest normalne ?! Oczywiście, że nie, ale Karol nie jest winny, a ona nie jest za święta !
1. Karol jest "niewinny", bo dziecko, które z nim kopulowało nie było dziewicą. 2. Karol jest "niewinny", bo zamordował i zakopał w ziemi 14-letnie dziecko. 3. Karol jest "niewinny", bo on może kopulować z dziećmi. 4. Dziecku nie można kopulować z Karolem. Tylko Karol może kopulować z dzieckiem. 5. Dziecko omotało Karola i doprowadziło go do pedofilii. Karol myślał, że ona ma 18 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a znasz jakieś inne słowo poza kopulować??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba niektórzy mają problemy z mózgiem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z innej miejscowości i powiem krótko - dali wam komputery i piszecie co ślina na język przyniesie.Stało się wieeeelkie nieszczęście i na pewno nie powinna to być pożywka dla trolli internetowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miałam zamiaru znów wchodzić na to forum i przeczytać kolejną dawkę postów pod tutułem "Karol to morderca", "Kara śmierci", itp. Dla mnie Karol to przedewszystkim przyjaciel (tak, według was przyjaźniłam się z mordercą) myślcie co chcecie, nie obchodzi mnie to! Wierzę w Karola, wierzę w to,że jest dobrym człowiekiem, bo wiem jaki jest. Ta dziewczyna nie znałam jej, nic o niej nie mogę powiedzieć. Dziękuję tym którzy stoją za Karolem. A jeśli ktoś ma zamiar mnie potępić, wyśmiać lub zbesztać za ten post, to bardzo proszę niech zrobi to osobiście patrząc mi w twarz, a nie anonimowo pod dziwnym nickiem na publicznym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psiutka napisał:
Nie miałam zamiaru znów wchodzić na to forum i przeczytać kolejną dawkę postów pod tutułem "Karol to morderca", "Kara śmierci", itp. Dla mnie Karol to przedewszystkim przyjaciel (tak, według was przyjaźniłam się z mordercą) myślcie co chcecie, nie obchodzi mnie to! Wierzę w Karola, wierzę w to,że jest dobrym człowiekiem, bo wiem jaki jest. Ta dziewczyna nie znałam jej, nic o niej nie mogę powiedzieć. Dziękuję tym którzy stoją za Karolem. A jeśli ktoś ma zamiar mnie potępić, wyśmiać lub zbesztać za ten post, to bardzo proszę niech zrobi to osobiście patrząc mi w twarz, a nie anonimowo pod dziwnym nickiem na publicznym forum.
podpisuje sie pod tymi słowami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
podpisuje sie pod tymi słowami...
ja też. to nie on. to koszmar, cholerne nieporozumienie. nie wierze w to. popieram 'morderce'. tak, popieram go i nie wierze. nie pisac o karach śmierci, niech ten kto jest bez grzechu pierwszy rzuci kamien. no, niech rzuci. cisza? może i cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psiutka napisał:
Nie miałam zamiaru znów wchodzić na to forum i przeczytać kolejną dawkę postów pod tutułem "Karol to morderca", "Kara śmierci", itp. Dla mnie Karol to przedewszystkim przyjaciel (tak, według was przyjaźniłam się z mordercą) myślcie co chcecie, nie obchodzi mnie to! Wierzę w Karola, wierzę w to,że jest dobrym człowiekiem, bo wiem jaki jest. Ta dziewczyna nie znałam jej, nic o niej nie mogę powiedzieć. Dziękuję tym którzy stoją za Karolem. A jeśli ktoś ma zamiar mnie potępić, wyśmiać lub zbesztać za ten post, to bardzo proszę niech zrobi to osobiście patrząc mi w twarz, a nie anonimowo pod dziwnym nickiem na publicznym forum.
Karol to dla Ciebie przyjaciel tak ? a dla Kamili kim był ? wrogiem ? też przyjacielem albo i więcej skoro była z nim w ciąży, nie zdziw się jak twój przyjaciel po wyjsciu z mamra zabawi się z Tobą w zabawe która polega na tym kto dłużej wytrzyma bez powietrza... Piszesz że ktoś Cię potępia na forum pod dziwnym nickiem i każesz powiedzieć jak ktoś coś ma prosto w oczy... to daj adres albo inne dane... ja osobiście się nie skusze bo myślę że Cię znam i z szacunku do Ciebie mi nie wypada, życzę Ci jak najlepiej i ogólnie ale nawet skoro nie był sobą kiedy popełniał zabójstwo to zasłużył sobie na te parę lat, biorąc pod uwagę jeszcze fakt że mała była w ciąży... dajmy mu czas na odpokutowanie win... wątpię żeby chciał być teraz na wolności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie Karolowi spokój !!!!! wy nie jesteście od wymierzania kary !!! a po za tym nie wiecie jak to naprawdę było! wiem , ze nie powinien jej zabijać , ale stało się i czasu nie da się cofnąć ! Pomyślcie o rodzinach Karola i Kamili , jak oni będą się czuć jak będą to wszystko czytać !!! dajcie spokój , oni i tak cierpią !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Karol!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie my tu jesteśmy od osądzania, tylko Bóg..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie cos powinien siedziec do konica zycia w wiezeniu chociaz i to jest za mala kara dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 17 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...